1. Jak pečovat o šperky?

Ideální je šperky umístit na rovnou plochu nebo popř. zavěsit. Pro větší lesk doporučujeme občasné použití krému či oleje.

2. Nešpiní šperky?

Pneumatiky, ze kterých se vyrábějí šperky jsou při výrobě 2x pečlivě ošetřeny mýdlovými ořechy (nikoli saponáty).  Tímto procesem dochází k max. vyčištění případných nečistot. Šperky po sobě nezanechávají žádné stopy:-)

3. Jak reagují šperky na změnu teploty?

Jelikož jsou šperky vyrobené k gumy – jsou odolné vůči mrazu i případnému velkému teplu:-)

4. Z jakého materiálu je kov na náušnicích?

Na náušnicích jsou stříbrné háčky.

5. Jak rychle jste schopni dodat objednané zboží?

Aktuální předvánoční situace:

Naši milí, chcete, aby Vám zboží z naší nabídky došlo včas?? Pak Vás moc a moc prosíme: vánoční nákupy už déle neodkládejte!

Vždy jsme doručovali do 2, ale přituhuje… Přepravci teď stanovili eshopům jako jsme my (www.artcyclebali.cz) množstevní limity. Tedy maximální počet zásilek, které od nich denně převezmou k přepravě.

V našem skladu se začínají kupit zásilky, které čekají, až na ně bude mít přepravce kapacitu… Zatím jsme v jednodenním skluzu, ale bude hůř…⁠

Každý rok touto dobou určujeme den pro poslední objednávky s garantovaným doručením do Vánoc. Letos si nic takového netroufáme udělat, stříleli bychom úplně od boku… ⁠

Lidé se z kamenných obchodů přesunuli na internet, v takové míře se v eshopech před svátky ještě nikdy nenakupovalo. Přepravci jednoduše nestíhají…⁠

Nechceme Vás zklamat, a proto tahle výzva.

Děkujeme velmi za Vaše pochopení,

Váš ARTcycleBALI Team⁠

6. Je možné na Vaší kontaktní adrese ARTcycleBALI šperky vyzkoušet a koupit?

Ano, ale doporučujeme vždy předchozí telefonickou domluvu na čísle +420 605 541 318, abychom se Vám byli schopni věnovat. Od každého šperku máme vždy několik kusů skladem v provozovně naší společnosti na adrese Nad Strání 51, Praha 8 – zejména pro urgentní případy, kdy zákazníci potřebují zboží okamžitě (jako narozeninový dárek apod.).

7. Který způsob platby je rychlejší? Bankovní převod, platební karta nebo dobírka?

Pokud chcete mít objednané zboží doma co nejdříve, rozhodně doporučujeme platbu dobírkou nebo platbu platební kartou. V takovém případě zboží expedujeme okamžitě, nemusíme čekat na připsání platby na náš účet v případě volby platby bankovním převodem, což běžně trvá 2 až 3 dny.

8. Jakým způsobem mi bude doručeno objednané zboží?

Primárně používáme přepravní službu (GLS a Zásilkovnu), která Vás před dodáním zboží mailem kontaktuje s termínem dodání / vyzvednutí zboží.